Anasayfa Arama Video Anket Ekle Dosyalar Foto Arşiv İletişim Yönetim Eski Sitemiz RSS

HABER ARA


Gelişmiş Arama

KESK HABER

EMEK HABERLERİ

Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

Ülkemizde ve eğitim sisteminde geçmiş yıllardan birikerek gelen sorunların arttığı, toplumsal yaşamdaki çelişkilerin derinleştiği, mücadele eden tüm toplum kesimlerine yönelik baskı, tehdit ve şiddetin eksik olmadığı bir yılı daha geride bıraktık.


Yüz yılı aşan mücadele birikiminden aldığımız güçle, herkese eşit-parasız eğitim hakkı mücadelesinin güçlendiği, laik-bilimsel ve anadilinde eğitimin önündeki engellerin kaldırıldığı, gerçek anlamda laik ve demokratik bir eğitim sistemi için yürüttüğümüz mücadeleyi, aynı kararlılık ve cesaretle 2015 yılına taşıyoruz.

Eğitim ve bilim emekçileri olarak sadece bugünlerimizi değil, geleceğimizi de hep birlikte belirlemek, çocuklarımıza ve öğrencilerimize onurlu bir gelecek bırakmak için 2015`te birliğimizi, örgütlülüğümüzü ve mücadelemizi daha da büyümek ve güçlendirmek göreviyle karşı karşıyayız.  

Sınıfsız, sömürüsüz, barış içinde ve kardeşçe bir arada yaşayabileceğimiz demokratik bir Türkiye mücadelesinin 2015 yılında daha da güçlenmesi umuduyla bütün eğitim ve bilim emekçilerinin yeni yılını kutluyoruz.

 

Tarih 03 Ocak 2015, 23:21 Editör Eğitim Sen

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Haberler

Eğitim Sen 10. Dönem Merkez Yürütme Kurulu Görev Dağılımı Basına ve Kamuoyuna Açıklandı.

Eğitim Sen 10. Dönem Merkez Yürütme Kurulu Görev Dağılımı Basına ve Kamuoyuna Açıklandı. Eğitim Sen 10. Dönem Merkez Yürütme Kurulu Görev Dağılımı Basına ve Kamuoyuna Açıklandı.

Tüm Bel Sen Muğla Şube Mali Sekreteri Necla GÖKTAŞ`ı kaybettik...

Tüm Bel Sen Muğla Şube Mali Sekreteri Necla GÖKTAŞ`ı kaybettik... Tüm Bel Sen Muğla Şube Mali Sekreteri Necla GÖKTAŞ`ı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.
Tekno Rehberi

Güncel Eğitim l Eğitim Sen l KESK l Sendika.org l Gazete Manşetler l MEB l Google Muğla MEM l Öğretmenin Pusulası

Birgün l Evrensel l soL Portal l Cumhuriyet l Sözcü l

EĞİTİM SEN Muğla 2015
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu